WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

SUN GROUP 1992 yılından itibaren isim değişiklikleri yaşayarak günümüze kadar; lojistik,ithalat, ihracat ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren SUN GROUP Mersin’de kurulmuş ve çalışmalarına devam etmektedir. Grup firmamız bünyesinde alanında yetkin ve tecrübeli ekibimiz her zaman ihtiyaçlara cevap vermeye hazırdır. Aracılık sektöründen sonra işin üretim kısmına da el atan şirketimiz şu anda örtü altı üretimde müşterilerini kaliteli ürünlerle buluşturmak İçin hazırlıklarına devam etmektedir. Tüm Avrupa ülkelerine yaş sebze meyve ihracatı İçin istenilen kalite ve standartlarda ürün hazırlayıp göndermektedir. Firmamız AKİB üyesi olup tüm resmî belgelere sahiptir.
Firmamız lojistik alanında geniş araç filomuz ile tüm Avrupa ve Balkan ülkelerine hizmet vermektedir. Tüm resmî belgelere sahip olup Mersin’in güvenilir köklü kuruluşlarındandır.
Aynı zamanda İnşaat sektöründe konut, kamu ihaleleri ve proje alanlarında bünyesinde bulunan mühendis ve mimarlar ile hizmet vermekteyiz. Projeler kısmında rol aldığımız tüm işleri görme imkanı mevcuttur.

Bilgi Talep Formu